Etsi sivustolta

I-Valo myynti ja markkinointi

Myynti

Jussi Veijola

Myyntijohtaja
+358 10 501 3086
+358 40 5490 155
jussi.veijola@i-valo.com

Teemu Nuutinen

Valaistussuunnittelija
+358 10 501 3024
+358 50 408 8431
teemu.nuutinen@i-valo.com

Asiakaspalvelu

Johanna Lindh

Myyntikoordinaattori
+358 10 501 3026
+358 50 382 2756
johanna.lindh@i-valo.com

Kati Räisänen

Myyntikoordinaattori (Itävalta, Saksa, Sveitsi)
+358 10 501 3022
+358 50 464 5437
kati.raisanen@i-valo.com

Suomi

Juha Kiviniemi

Myyntipäällikkö
+358 10 501 3085
+358 50 559 4624
juha.kiviniemi@i-valo.com

Kimmo Luokomaa

Myyntipäällikkö
+358 10 501 3038
+358 40 765 8009
kimmo.luokomaa@i-valo.com

Itävalta

Gernot Dürrschmid

Myyntipäällikkö

I-Valo Ltd., Rosenstraße 5, 4040 Linz, AUSTRIA



+43-664-4030 201
gernot.duerrschmid@i-valo.com

Ranska

Astrid Deckert

Myyntipäällikkö

Vastuualue: Ranska, Belgia, Luxemburg
I-Valo Ltd., BP 60341, Schweighouse sur Moder, F- 67507 HAGUENAU CEDEX, FRANCE


+33-3-88 07 27 41
+33-6-11 60 51 20
astrid.deckert@i-valo.com

Puola

Rafał Mroczek

Myyntipäällikkö

+48 664 781 358
rafal.mroczek@i-valo.com

Venäjä

Oxana Nekhaeva

Fagerhult Russia
Vyborgskaya nab., 61 office 304
197342 ST. PETERSBURG
VENÄJÄ


+7 812 380 0148
+7 921 907 3637
oxana.nekhaeva@fagerhult.ru

Ruotsi

Andreas Silvereden

Myyntipäällikkö

I-Valo Oy
c/o FAGERHULT AB
Gamla Almedalsvägen 1
SE-412 63 GÖTEBORG
SWEDEN



+46 762 979 746
andreas.silvereden@i-valo.com

Peter Gidlund

Aluemyyntipäällikkö

SE- 891 51 ÖRNSKÖLDSVIK
SWEDEN



+46 703 086 777
peter.gidlund@i-valo.com

Saksa, Slovakia, Unkari

Kirsti Heininen

Aluevientipäällikkö
+358 10 501 3027
+358 40 839 1291
kirsti.heininen@i-valo.com

Markkinointi

Meike Kinnunen

Markkinointipäällikkö
+358 10 501 3050
+358 50 328 6882
meike.kinnunen@i-valo.com

I-Valo uutiskirje

Tilaa uutiskirjeemme antamalla sähköpostiosoitteesi. Tiedotamme uutiskirjeessämme uusista tuotteista, tapahtumista sekä ajankohtaisista asioista.